SMILE FACTORY, s.r.o.

Zubní klinika v samotném středu Brna hledala spolehlivou prádelnu, která každý týden vypere a čas od času i opraví zdravotnické oblečení pro více jak 14 zubařů a lékařů.

Autodoprava
Prádelna
3 roky
spokojené spolupráce
65 kg
vypraného prádla za měsíc
juha prádelna
juha zakázka smile factory

SMILE FACTORY, s.r.o.

Smile Factory je rodinná zubní klinika v Brně, která pacientům poskytuje komplexní a moderní stomatologickou péči dle evropských standardů v příjemném a neformálním prostředí.

juha prádelna

Průběh spolupráce

O zdravotnické prádlo se klinice Smile Factory staráme už třetím rokem. Vlastní autodopravou oblečení lékařů a sester svážíme do našich prádelen, kde textil pereme, čistíme a mandlujeme. Nedílnou součástí služby jsou i občasné opravy v případech, kdy je potřeba prádlo zašít, přišít knoflík apod. 

Měsíčně naší prádelnou projde přibližně 65 kg čerstvě vypraného oblečení, ve kterém mohou zubaři svým klientům opět kouzlit úsměvy. 

Delegací této průběžné práce na náš spolehlivý prádelenský tým se klinika může plně soustředit na péči o své klienty. 

juha integrace
Integrace

Podpora osob se zdravotním postižením

Pro úspěšné začlenění osob se zdravotním postižením do pracovního procesu hledáme zakázky i v rámci výběrových řízení. Prádelenská činnost a autodoprava jsou oblasti, které v povědomí potenciálních zákazníků zvyšují status chráněných dílen a především ukazují, že i lidé se zdravotním postižením umí odvádět kvalitní práci. Spolupráce s Volarezou je toho příkladem.

„Pro naši kliniku jsme hledali dodavatele, který by byl ochotný prát malé množství pracovního prádla našich lékařů a sester. Vybrali jsme prádelnu skupiny JUHA, protože se nám velmi líbilo, že zaměstnávají osoby se zdravotním postižením a nabídli nám velmi zajímavou cenu a kvalitně vyprané a vyžehlené prádlo.“

MDDr. Jana Beranovská
vedoucí lékařka spolumajitelka
Více o poskytovaných službách

Autodoprava

Převoz zboží, materiálu a osob auty 
do 3,5 tuny.

Prádelna

Ruční praní a žehlení tvarového prádla pro menší provozy