Přestěhujeme sklad, kancelář nebo dílnu včetně vyklizení prostor

Stěhujeme a vyklízíme sklady, dílny, kanceláře a archivy včetně demontáže a likvidace nepotřebného nábytku a dalšího vybavení. Nabízíme také možnost využití meziskladu před nastěhováním do nových prostor.

juha stěhování a vyklízení

Práce nám jde od ruky, no posuďte sami…

Osobní konzultace a prohlídka

Náš pracovník obhlédne vaše prostory a současně vyslechne vaše požadavky. Následně vám zpracujeme cenovou nabídku na míru. Za konzultaci, prohlídku a kalkulaci nic neplatíte!

S čím vám pomůžeme
juha stěhování

Stěhování kanceláří, dílen, areálů a firem

Práci naplánujeme a přizpůsobíme na míru vašim potřebám. Ještě před stěhováním uklidíme či připravíme nové prostory dle charakteru místa, ze kterého se stěhujete, zorganizujeme autodopravu a celý proces stěhování.

Rozměrné předměty zajistíme na ložné ploše auta, pro stěhování menších předmětů jsme vybaveni přepravkami. Co lze, před stěhováním rozložíme a zabalíme proti poškození.

Po příjezdu na místo naši pracovníci vynosí věci do nových prostor a náklad složí na určeném místě.

juha vyklízení prostorů

Vyklízení firem - archivace, skartace, demontáž nábytku

Na původním místě po vás nic nezůstane. Postaráme se o skartaci nepotřebných dokumentů a listin, ostatní vám pomůžeme archivovat. Nepotřebný nábytek rozebereme a odvezeme na sběrný dvůr, zbylé předměty přestěhujeme.

juha přeprava zásilek

Přeprava těžkých břemen

Poradíme si i s těžkými a nadrozměrnými břemeny. Opravdu komplikované případy vyžadující speciální techniku a přípravky pro manipulaci a transport svěříme osvědčené spolupracující firmě.

juha vlastní autodoprava

Vlastní autodoprava

Stěhování a vyklízení zajišťujeme vlastními vozy. Pracovnímu týmu velí zkušení a proškolení zaměstnanci. Za bezpečný převoz a doručení nákladu ručíme. Pro případně způsobenou škodu jsme pojištěni.

juha odvoz a likvidace

Odvoz a likvidace odpadu

Místo, ze kterého se stěhujete, vyklidíme, odpad vytřídíme na jednotlivé druhy a odvezeme na sběrný dvůr. V případě velkého objemu odpadu doporučujeme sběrný dvůr kontaktovat předem - dohodnout, zjistit podmínky uložení odpadu a upozornit obsluhu na větší množství odpadu, které dovezeme.

Všechny naše služby jsou poskytovány formou náhradního plnění.

Místo poskytování této služby

Stěhování a vyklízení prostor realizujeme v dojezdové vzdálenosti 60–90 minut od našich regionálních středisek, abychom efektivně využili pracovní dobu našeho týmu a současně nezvyšovali režijní náklady.

Regionální středisko Brno + 100 km

Osvědčený akční rádius je přibližně vymezen jižní Moravou v dojezdové vzdálenosti 60–90 minut.

adresa regionálního střediska

Regionální středisko Jiříkov + 70 km

Tuto službu obvykle realizujeme především ve Šluknovském výběžku a okolí v dojezdové vzdálenosti 60–90 minut.

adresa regionálního střediska
společenská odpovědnost
Společenská odpovědnost

Objednávkou této služby dáváte práci lidem se zdravotním postižením.

Jsme předním zaměstnavatelem na chráněném trhu práce. Více než 20 pracovišť v rámci celého Česka slouží jako chráněné dílny pro zdravotně znevýhodněné osoby. Osoby se zdravotním postižením zapojujeme dle úrovně jejich postižení do všech námi poskytovaných služeb.

Hodil by se vám šikovný stěhovák?

Vyplňte prosím poptávkový formulář nebo využijte přímého kontaktu. Obratem uzavřeme rámcovou smlouvu, připravíme potřebný počet přednabitých karet a doladíme případné specifické detaily.

S čím se na nás ještě můžete obrátit

Autodoprava

Převoz zboží, materiálu a osob auty 
do 3,5 tuny.

Údržba zeleně

Údržba zeleně a úklid veřejného prostranství

Prádelna

Ruční praní a žehlení tvarového prádla pro menší provozy