New BTS, a.s.

Společnost New BTS, a.s. provozující brněnský Hotel Pyramida hledala dodavatele, který se bude pravidelně starat o praní a žehlení hotelového prádla. Výhody náhradního plnění firmu zaujaly natolik, že přenechala kompletní péči o jejich prádlo na nás.

Autodoprava
Prádelna
2 roky
spokojené spolupráce
80-90 kg
vypraného prádla za měsíc
juha spolupráce new bts
juha spolupráce new bts

New BTS, a.s.

Společnost New BTS, a.s. provozuje brněnský Hotel Pyramida, který nabízí příjemné zázemí při služebních cestách či poznávání města Brna.

juha prádelna new bts

Průběh spolupráce

Hotel Pyramida nás oslovil s poptávkou na praní, mandlování, čištění prádla a jeho drobných oprav. Již více než dva roky se tak kompletně staráme o textilie jako je ložní povlečení, ručníky, osušky, ubrusy a další. Měsíčně našim zaměstnancům projde pod rukama 80-90 kg hotelového prádla.

Pro prádlo si každý týden jezdíme a čisté a provoněné ho vozíme zpět ke klientovi dle jeho specifikací a požadavků. Hotel má i část s ubytovacími službami pro pracující, kde dostává prádlo hodně zabrat. Využíváním našich služeb Pyramidě díky šikovným rukou našeho týmu odpadá veškerá starost s přepravou i samotným praním, čištěním, žehlením a skládáním.

Jste v podobné situaci jako Hotel Pyramida a sháníte prádelenské služby včetně svozu a odvozu? Ozvěte se nám. Zaměstnáním zdravotně postižených osob získáte nárok na náhradní plnění a vaše firma dostane další sociální rozměr.
 

integrace juha
Integrace

Podpora osob se zdravotním postižením

V rámci podpory osob se zdravotním postižením a jejich uplatnění na trhu práce hledáme zakázky s takovou náplní, kterou jsou schopni vykonávat lidé s různým stupněm postižení. Prádelenská činnost doplněná o autodopravu je jednou z možností, jak zvýšit životní úroveň osob se znevýhodněnou pozicí na trhu práce.

„Hotel Pyramida má i část s ubytovacími službami pro pracující a tam dostává prádlo hodně zabrat. Kvalita v kombinaci s rychlostí a dostupností služeb je pro nás zásadní. Navíc fakt, že se na poskytování služeb podílejí i zdravotně znevýhodnění pracovníci, dává tomuto oboustranně výhodnému obchodnímu vztahu další, a to sociální rozměr.“

new bts juha spolupráce
Sabina Tomíšková
místopředsedkyně představenstva New BTS, a.s.
Více o poskytovaných službách

Autodoprava

Převoz zboží, materiálu a osob auty 
do 3,5 tuny.

Prádelna

Ruční praní a žehlení tvarového prádla pro menší provozy