KARTON P+P, spol. s r.o.

Kompletace kancelářských a školních potřeb není těžká práce. Tím, že ji však firma KARTON P+P delegovala na nás, ušetřila peníze, ale i čas svých interních zaměstnanců.

Kompletace, adjustace
2
roky spokojené spolupráce
30 000 - 40 000
zkompletovaných kusů za měsíc
Juha kompletace a adjustace dílů a součástek
Logo Karton P+P

KARTON P+P, spol. s r.o.

Společnost KARTON P+P je jedničkou na trhu ve výrobě kancelářských a školních potřeb. Své zboží dodává velkým obchodním řetězcům, velkoobchodům i maloobchodům v Česku, ale i v jiných evropských zemích.

juha kompletace

Průběh spolupráce

Ne všechna manuální činnost lze automatizovat. Práce, která je jednoduchá, ale přesto závislá na lidském faktoru, přímo vybízí k delegaci na osoby se zdravotním postižením. V KARTON P+P to zkusili a spolupráci s naší dílnou si pochvalují. Každý měsíc jim naši pracovníci zvládnou dodat až 40 000 zkompletovaných kancelářských výrobků. 

Pracovní proces je jednoduchý. Poté, co náš tým komplementy obdrží, roztřídí je a dle instrukcí a dodaného seznamu přesně zkompletuje, poskládá nebo polepí. Nakonec zásilky zabalí a zpracované nachystá k distribuci. 

Tato jednoduchá práce členům naší dílny umožňuje zpracovat velké množství kusů v poměrně krátkém čase. 

Hodily by se vám pro podobnou práci pomocné ruce? Zaměstnejte lidi, kteří to potřebují a odpadne vám starost s náhradním plněním. 

juha integrace
Integrace

Podpora osob se zdravotním postižením

Delegací jednoduché manuální práce na naše zaměstnance ušetříte peníze i váš čas a zároveň umožníte integraci lidí se zdravotním postižením libovolného stupně do pracovního života. Spolupráce s firmou Karton P+P je důkazem toho, jak to skvěle funguje. A to i díky možnosti využití náhradního plnění.

Více o poskytovaných službách

Kompletace, adjustace

Jednoduché kompletační práce, které nelze strojově automatizovat.