Johanniter-Unfall-Hilfe

Německá humanitární organizace pomáhá lidem napříč všemi oblastmi. Když hledala dodavaele prádelenských služeb, oslovila naši chráněnou dílnu. Spoluprací s námi pomohla zaměstnat osoby se zdravotním postižením, čímž pokračuje ve své dobré misi.

Autodoprava
Prádelna
3 roky
spokojené spolupráce
150 kg
vypraného prádla za měsíc
Juha reference Johanniter-Unfall-Hilfe
Juha reference Johanniter-Unfall-Hilfe

Johanniter-Unfall-Hilfe

Johanniter-Unfall-Hilfe je německá humanitární organizace působící v různorodých sociálních a charitativních oblastech již více jak 65 let. Stojí na tradici protestantského řádu Johanitů, jejichž hlavním smyslem je pomáhat lidem.

Juha reference Johanniter-Unfall-Hilfe

Průběh spolupráce

Johanniter-Unfall-Hilfe nás oslovila s poptávkou prádelenských služeb. V roce 2019 si vyzkoušeli kvalitu naší prádelny na pilotní zakázce a od té doby naše spolupráce funguje nepřetržitě. Měsíčně organizaci dodáváme 150 kg profesionálně vypraného a vyčištěného prádla včetně vyzvednutí a doručení zpět s využitím naší autodopravy.

Součástí poskytované služby je praní, sušení, naklepávání, mandlování, čištění prádla a jeho drobných oprav. Každý kus oděvu opakovaně projde rukama každého zaměstnance.

Juha Integrace
Integrace

Podpora osob se zdravotním postižením

V rámci podpory osob se zdravotním postižením a jejich uplatnění na trhu práce hledáme zakázky s takovou náplní práce, kterou jsou schopni vykonávat s různým stupněm postižení. Prádelenská činnost a autodoprava jsou jedny z náročnějších činností. Přesto se nám daří uspokojovat potřeby zákazníků a přitom zaměstnávat hned několik osob se zdravotním postižením.

Více o poskytovaných službách

Autodoprava

Převoz zboží, materiálu a osob auty 
do 3,5 tuny.

Prádelna

Ruční praní a žehlení tvarového prádla pro menší provozy