IMOS facility, a.s.

Akciová společnost IMOS facility, a.s. vznikla v roce 2003. Je ryze česká firma s mnohaletou tradicí a kvalitními, ověřitelnými referencemi.  Od roku 2021 se staráme o jejich prostory vyžadující údržbu zeleně.

Údržba zeleně
3
rozsáhlé pozemky
45 000 m²
udržované zeleně
juha údržba zeleně imos brno
logo imos

IMOS facility, a.s.

Společnost IMOS facility, a.s. vstoupila na český trh počátkem roku 2003 a v současnosti je významnou společností poskytující správu a pronájem nemovitostí. Během své existence si napříč konkurencí vybudovala pevnou pozici v Brně. 

juha údržba zeleně

Průběh spolupráce

Začalo to nevinně. Původně jsme u IMOS facility a.s. pouze hledali prostory k pronájmu. Nakonec se z původního sousedského vztahu vyklubala dlouhodobá pracovní spolupráce. V současnosti společnost nemá areál, o jehož zeleň bychom se nestarali. 

Naše práce pro IMOS facility a.s. zahrnuje čištění prostranství po zimě, sekání trávy, mulčování nebo třeba likvidaci stromů, keřin a souvisejícího odpadu. Naši pracovníci se nenechali zastrašit ani těžce přístupným terénem v Heršpicích, kde bylo třeba okolo ostrovu lemujícího řekou vytvořit provizorní most.
Veškeré potřebné vybavení máme po ruce, stejně jako vlastní autodopravu. Naši pracovníci tak za vámi přijedou i pokud nejste z Brna. 

Staňte se podobně jako IMOS facility a.s. sociálně odpovědnou firmou a umožněte lidem se zdravotním postižením vstup na pracovní trh. Naše služby poskytujeme ve formě náhradního plnění. 

juha integrace
Integrace

Podpora osob se zdravotním postižením

Máte ve svém areálu zeleň. která vám doslova přerůstá přes hlavu? Nebojte, nás nezastraší ani ta nejdivočejší džungle. Náš tým osob se zdravotním postižením práci na čerstvém vzduchu ocení a vás bude těšit anglický trávník, i to, že jste pomohli zaměstnat hned několik osob se ztíženou pozicí na pracovním trhu.

„Se skupinou JUHA spolupracujeme dlouhodobě na údržbě zeleně. Jsme spokojeni s výsledky jejich práce a ochoty výpomoci i s urgentními a atypickými zakázkami, např. náročná přístupnost udržovaného terénu. Budeme rádi spolupracovat i nadále.“

Ing. Simona Malášková
Odd. správy nemovitostí
Více o poskytovaných službách

Údržba zeleně

Údržba zeleně a úklid veřejného prostranství