Geis CZ s.r.o.

Společnost GEIS CZ zajišťuje přepravu paletových a kusových zásilek, celovozovou přepravu a další související služby. V akutní situaci nedostatku řidičů hledala spolehlivého partnera, který by zajistil část rozvozů.

Autodoprava
20
zakázek denně
350–400
balíků měsíčně
juha autodoprava geis cz
Geis CZ s.r.o.

Geis CZ s.r.o.

Skupina GEIS CZ je součástí nadnárodní logistické skupiny se sídlem v německém Bad Neustadtu, která zajišťuje přepravu paletových a kusových zásilek, celovozovou přepravu, kontraktní logistiku, vývoj, výrobu a dodávku obalů, leteckou a námořní přepravu. Na českém trhu působí od roku 1991.

juha autodoprava

Průběh spolupráce

Pro skupinu GEIS CZ doručují naši zaměstnanci zásilky koncovým zákazníkům do domu, čtyři dny v týdnu v objemu 350-400 balíků měsíčně. Tato činnost je vykonávána 3člennou posádkou osobami se zdravotním postižením s dohledem.

V rámci služby musí posádka naložit balíky na paletách v depu, dopravit zásilku k zákazníkovi a předat balíky na místě určení. Mimo jiné tato práce obnáší ovládání aplikace, evidenci palet a dokladů a odevzdání finančního obnosu do banky. Doprava probíhá v rámci Brna a jeho okolí.

Přeprava tohoto typu umožňuje využít tělesné zdatnosti zaměstnanců i jejich schopností pracovat s novými technologiemi v rámci interních aplikací společnosti.

Touto spoluprací pomáháme společnosti GEIS CZ pokrýt nedostatek smluvních autodopravců, zvláště v období předvánočních nákupů.

Služba je využívána ve formě náhradního plnění. 

Podpora osob se zdravotním postižením
Integrace

Podpora osob se zdravotním postižením

V rámci podpory osob se zdravotním postižením a jejich uplatnění na trhu práce je služba zajištění autodopravy pro dopravní společnost jednou z významných zakázek a přímým důkazem v praxi, že je možné vykonávat kvalitativně významné zakázky i osobami se zdravotním znevýhodněním. Naše služby nabízíme i s možností náhradního plnění pro všechny firmy s více než 25 zaměstnanci.

Více o poskytovaných službách

Autodoprava

Převoz zboží, materiálu a osob auty 
do 3,5 tuny.