CONTA CLIP MONTÁŽNÍ ZÁVOD

Pro Conta Clip kompletujeme až 100 000 elektronických součástek měsíčně. Jednoduchá, ale přesto velmi užitečná činnost zaměstnává až 8 osob se zdravotním postižením.

Autodoprava
Kompletace, adjustace
6–8
OZP zaměstnanců
až 100 000
součástek za měsíc
Juha reference CONTA CLIP MONTÁŽNÍ ZÁVOD
Juha reference CONTA CLIP MONTÁŽNÍ ZÁVOD

CONTA CLIP MONTÁŽNÍ ZÁVOD

Conta Clip je montážní závod, který se specializuje na výrobu elektronických součástek a montáž elektro spojovacích dílů.

Juha reference CONTA CLIP MONTÁŽNÍ ZÁVOD

Průběh spolupráce

Díky našim bohatým zkušenostem s kompletací a ručními dodělávkami jsme viděli ve spolupráci se závodem Conta Clip velkou příležitost. Firmu jsme oslovili v roce 2021 a od té doby naši zaměstnanci zkompletují až 100 000 kusů součástek měsíčně.

Kompletace dílů probíhá v našem středisku v Jiříkově. Tam každý měsíc materiál přebíráme anebo si komponenty vlastními auty dovážíme. Pravidelná spolupráce je výhodná pro obě strany. Společnosti umožňuje čerpat výhody náhradního plnění a nám zaměstnat 6 až 8 osob se zdravotním postižením.

Juha Integrace
Integrace

Podpora osob se zdravotním postižením

V rámci podpory osob se zdravotním postižením a jejich uplatnění na trhu práce hledáme zakázky s takovou náplní práce, kterou jsou schopni vykonávat lidé s různým stupněm postižení. Zakázky pro společnost Conta Clip jsou ideálním modelem, jak pro tyto osoby zajistit jednoduchou a přítom kvalitativně významnou práci.

Více o poskytovaných službách

Autodoprava

Převoz zboží, materiálu a osob auty 
do 3,5 tuny.

Kompletace, adjustace

Jednoduché kompletační práce, které nelze strojově automatizovat.