Chalupa ČESKÉ ŠVÝCARSKO

Chalupa je zasazena do malebné krajiny Šluknovského výběžku. Aby se majitelé i hosté mohli těšit z rozlehlé zahrady obklopující ubytovací zařízení, staráme se o pravidelnou údržbu veškerých travníků a ostatních porostů.

Autodoprava
Údržba zeleně
110 m
upraveného živého plotu
365 m²
udržované plochy
Juha reference Chalupa ČESKÉ ŠVÝCARSKO
Juha Chalupa České Švýcarsko

Chalupa České Švýcarsko

Chalupa nabízí celoroční ubytování až pro 14 osob, nachází se na okraji Krásné Lípy a je tak ideálním výchozím bodem pro výlety do Českého Švýcarska a celého Šluknovského výběžku.

Juha Chalupa České Švýcarsko

Průběh spolupráce

Jednou z našich specializací je i údržba zeleně. Chalupa České Švýcarsko se nachází nedaleko našeho regionálního střediska v Jiříkově, proto jsme neváhali ji oslovit s nabídkou sezónní výpomoci.

V průběhu celého léta se tak náš tým pracovníků v rozsáhlé zahradě staral o vytrhávání plevele, stříhání živého plotu, ale i o péči o záhony a plochu pod početnými stromy. Vzhledem k tomu, že máme k dispozici jak veškerou potřebnou techniku i vlastní autodopravu, odpadla majitelům chalupy nejedna starost.

A výsledek? Kultivovaná zahrada, oboustranná spokojenost a spolupráce potvrzena i na příští sezónu.

Juha Integrace
Integrace

Podpora osob se zdravotním postižením

V rámci podpory osob se zdravotním postižením a jejich uplatnění na trhu práce hledáme zakázky s takovou náplní práce, kterou jsou schopni vykonávat s různým stupněm postižení. Pracovat s technikou a navíc na čerstvém vzduchu představuje pro naše zaměstnance zajímavou šanci, jak se stát opět součástí pracovního života.

Více o poskytovaných službách

Autodoprava

Převoz zboží, materiálu a osob auty 
do 3,5 tuny.

Údržba zeleně

Údržba zeleně a úklid veřejného prostranství