ČEZ, a. s.

V roce 2016 zahájila skupina ČEZ digitalizaci elektrických rozvaděčů. Díky spolupráci s našimi zaměstnanci se podařilo vytvořit ucelenou databázi s informacemi o desítkách tisíc rozvaděčů.

Administrativa
20
zaměstnaných osob
4
týdny
10 000+
zpracovaných informací
juha spolupráce čez
logo čez mycroftmind

ČEZ, a. s.

Skupina ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny 
v České republice. Energii vyrábí a dodává celkem v sedmi zemích a na domácím trhu má své zvučné jméno.

juha administrativa čez

Průběh spolupráce

Zadání od skupiny ČEZ a. s. bylo jasné – digitalizací jejich elektrických rozvaděčů vytvořit přehlednou databázi, se kterou může firma nadále pracovat. Stačily 4 týdny, šikovné ruce 20 zaměstnanců z naší dílny a skupina ČEZ získala fotobanku mapující několik desítek tisíc rozvaděčů.

Jak spolupráce probíhala? Servisní technici rozvaděče nafotili a získali z nich všechny potřebné informace, které pak předali našim pracovníkům. Ti následně získaná data převedli do digitální podoby.

Skupina ČEZ využitím náhradního plnění ušetřila čas svých kvalifikovaných zaměstnanců a zároveň poskytla práci hned dvěma desítkám osob se zdravotním postižením.

juha integrace
Integrace

Podpora osob se zdravotním postižením

Spolupráce s firmou ČEZ ukázala, že právě administrativní práce je skvělý způsob, jak se lidé se zdravotním postižením mohou plnohodnotně uplatnit. Mnohdy repetitivní povaha práce umožňuje těmto lidem si na práci velmi rychle navyknout, a tudíž ji perfektně vykonávat třeba i z domova.

„V rámci spolupráce naší společnosti Mycroft Mind, a.s. se společností ČEZ a.s. jsme hledali partnery, kteří by nám pomohli naplnit námi připravenou databázovou aplikaci pro evidenci rozvaděčů. Vzhledem k velkému objemu dat jsme oslovili skupinu JUHA o spolupráci, která byla velmi úspěšná a podařilo se kromě osob se zdravotním postižením zapojit i matky pečující o malé děti. Naším cílem je podpora společenské odpovědnosti k ostatním.“

Ladislav Chodák
Mycroft Mind, a.s., předseda dozorčí rady
Více o poskytovaných službách

Administrativa

Kompletace archivů, přepis informací a další rutinní administrativní činnosti.