IMOS Brno, a.s.

IMOS Brno je významnou stavební společností, do jejíhož portfolia se dostalo i několik rozsáhlých areálů. Od roku 2021 se staráme o jejich veškeré prostory vyžadující údržbu zeleně.

Údržba zeleně
3
rozsáhlé pozemky
45 000 m²
udržované zeleně
juha údržba zeleně imos brno
logo imos

IMOS Brno, a.s.

Společnost IMOS Brno, a.s. vstoupila na český stavební trh počátkem roku 1997 a v současnosti je významnou stavební společností. Během své existence si napříč konkurencí vybudovala pevnou pozici a velmi rychle rozšířila svou působnost z jihomoravského regionu na celou Českou a Slovenskou republiku. 

juha údržba zeleně

Průběh spolupráce

Začalo to nevinně. Původně jsme v IMOS pouze hledali prostory k pronájmu. Nakonec se z původního sousedského vztahu vyklubala dlouhodobá pracovní spolupráce. V současnosti společnost nemá areál, o jehož zeleň bychom se nestarali. 

Naše práce pro IMOS zahrnuje čištění prostranství po zimě, sekání trávy, mulčování nebo třeba likvidaci stromů, keřin a souvisejícího odpadu. Naši pracovníci se nenechali zastrašit ani těžce přístupným terénem v Heršpicích, kde bylo třeba okolo ostrovu lemujícího řekou vytvořit provizorní most.
Veškeré potřebné vybavení máme po ruce, stejně jako vlastní autodopravu. Naši pracovníci tak za vámi přijedou i pokud nejste z Brna. 

Staňte se podobně jako IMOS sociálně odpovědnou firmou a umožněte lidem se zdravotním postižením vstup na pracovní trh. Naše služby poskytujeme ve formě náhradního plnění. 

juha integrace
Integrace

Podpora osob se zdravotním postižením

Máte ve svém areálu zeleň. která vám doslova přerůstá přes hlavu? Nebojte, nás nezastraší ani ta nejdivočejší džungle. Náš tým osob se zdravotním postižením práci na čerstvém vzduchu ocení a vás bude těšit anglický trávník, i to, že jste pomohli zaměstnat hned několik osob se ztíženou pozicí na pracovním trhu.

„Se skupinou JUHA spolupracujeme dlouhodobě na údržbě zeleně. Jsme spokojeni s výsledky jejich práce a ochoty výpomoci i s urgentními a atypickými zakázkami, např. náročná přístupnost udržovaného terénu. Budeme rádi spolupracovat i nadále.“

Ing. Simona Malášková
Odd. správy nemovitostí
Více o poskytovaných službách

Údržba zeleně

Údržba zeleně a úklid veřejného prostranství