Umyjeme vám auto, firmám se postaráme o celý vozový park

Auto vám nejen umyjeme, ale také vyčistíme a případně i vyzvedneme a vrátíme zpět. Naší předností jsou nízké ceny, kvalita mytí i rychlost obsluhy. Navíc i touto běžnou službou pomáháme začleňovat osoby se zdravotním postižením do pracovního procesu. Díky tomu mohou naše služby využívat i firmy v režimu náhradního plnění s platbou na fakturu.

juha automyčka

Práce nám jde od ruky, no posuďte sami...

Smysluplně s námi

Naši pracovníci se postarají o předmytí vozidla tlakovou vodou s použitím saponátu, čímž se uvolní nečistoty na sklech, světlometech, uvnitř blatníků a disků kol (v ceně většiny mycích programů). Zájemci o bezkontaktní mytí mají k dispozici samoobslužné mycí boxy.

OC Kaufland: ul. Řípská, Brno – Slatina. Otevřeno denně 9-19 hod.

S čím vám pomůžeme
automyčka juha mycí linka

5 programů pro dokonalý lesk

Chcete dopřát vašemu autu dokonalou péči anebo vám stačí běžné mytí? Jsme připraveni na všechny varianty. Můžete si vybrat jeden z pěti mycích programů a vozidlu dopřát koupel na míru. S výjimkou ekonomického programu je v ceně zahrnuto i ruční předmytí tlakovou vodou, o které se postará obsluha mycí linky.

automyčka juha předmytí tlakovou vodou

Už žádné zaschlé mušky ve výhledu

Díky ručnímu předmytí tlakovou vodou a silným přípravkem se nestane, že z myčky odjedete s mastnými skvrnami na laku, nečistotami na sklech a hlínou v blatnících. O zbytek už se postarají šetrné kartáče mycí linky.

automyčka juha samoobslužné mytí

Samoobslužné mytí

Upřednostňujete bezkontaktní mytí WAPkou? U nás máme připraveny tři samoobslužné boxy, v nichž můžete váš vůz umýt tlakovou vodou a příslušnými saponáty přesně podle vašich představ. Voda je osmoticky demineralizována, takže se po oschnutí nemusíte bát bílých skvrn na laku. K dokonalému pocitu z čistého auta už zbývá jenom vysát. Vysavač a čistič koberečků máte v areálu myčky k dispozici v rámci samoobslužné zóny.

automyčka juha

Nakupte si, než se postaráme o váš vůz

Dvě mouchy jednou ranou. Využijte výhodné lokality naší automyčky a odskočte si nakoupit do obchodního centra zatímco se postaráme o dokonalý lesk vašeho vozu.

V případě, že chcete pouze umýt auto a za pár minut nechat myčku ve zpětném zrcátku, jistě oceníte, že naše mycí linka SoftCare² Juno se řadí k nejrychlejším mycím portálům od technologie WashTec. Osobní auto umyje i osuší již za tři minuty. Návštěva automyčky už nemůže být kratší!

automyčka juha čištění interiéru

Ruční dočištění interiéru

Kam kartáče nedosáhnou, je lidská ruka nenahraditelná. Užijte si radost z dokonale lesklé karoserie i při nástupu do auta, kde vás uvítají omyté prahy, rám dveří a opláchnuté či vysáté koberečky. Tato příplatková služba je dostupná ke všem mycím programům.

Vysátí a úklid interiéru

V rámci této služby můžete očekávat interiér zbavený hrubého nepořádku stejně jako prachu, drobků a jiných otravných nečistot, které vznikají používáním automobilu. Neposkytujeme mokré čištění potahů sedaček ani jiného čalounění. 

automyčka juha odvoz

Odvoz vašeho vozu

Pro spokojenost našich zákazníků se snažíme dělat maximum. Oceňovanou službou je odvoz a dovoz vozidel. Pro auto si přijedeme do vaší firmy nebo k vám domů, v našem mycím centru mu dopřejeme potřebnou péči a zase vám jej zavezeme zpět. Komplexní péči včetně dopravy můžeme zajistit pro váš celý vozový park.

automyčka juha měnička

Platba kartou včetně CSS je samozřejmost

Hotovostní platba je samozřejmostí, stejně jako akceptujeme platební a CSS karty. V areálu máme také měničku na mince do samoobslužných boxů a vysavače.
Pokud jste našimi častými zákazníky, doporučujeme využívat výhodné ceny našeho věrnostního programu.

automyčka juha pro firmy

Výhodně pro firmy a živnostníky

Technologie WashTec umožňují vybavit řidiče referentských vozidel kartami buď s nabitou částkou anebo přesným počtem mytí ve zvoleném programu. Jaké jsou výhody?

  • Platba na fakturu s možností uplatnění náhradního plnění
  • Nejméně 10 % sleva z ceníkových cen
  • Benefit pro zaměstnance

 

Pro uzavření obchodní smlouvy kontaktuje prosím naše obchodní oddělení (viz níže). Nabíjení, vydání či výměna karet je možná přímo v areálu myčky dle domluvy.

Kde nás najdete?

Automyčku JUHA nepřehlédnete. Je součástí areálu nákupního centra KAUFLAND v Brně – Slatině u kruhového objezdu na křižovatce Řípská-Olomoucká.

Automyčka JUHA Brno-Slatina

Otevřeno denně 9-19 hod.

Adresa automyčky
společenská odpovědnost
Společenská odpovědnost

Objednávkou této služby dáváte práci lidem se zdravotním postižením.

Jsme předním zaměstnavatelem na chráněném trhu práce. Více než 20 pracovišť v rámci celého Česka slouží jako chráněné dílny pro zdravotně znevýhodněné osoby. Osoby se zdravotním postižením zapojujeme dle úrovně jejich postižení do všech námi poskytovaných služeb.

Chcete mít firemní auta jako ze škatulky?

Vyplňte prosím poptávkový formulář nebo využijte přímého kontaktu. Obratem uzavřeme rámcovou smlouvu, připravíme potřebný počet přednabitých karet a doladíme případné specifické detaily.

S čím se na nás ještě můžete obrátit

Údržba zeleně

Údržba zeleně a úklid veřejného prostranství

Stěhování, vyklízení

Stěhování skladů a kanceláří, kompletní vyklízení prostor s možností meziskladu.

Účetnictví, daně a právo

Účetní a daňové poradenství, asistence s uplatněním náhradního plnění.